Cookie beleid Apeldoornse Boys

De website van Apeldoornse Boys is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

6e klasse 01

Datum Thuis Uit Uitslag
04-06-2023 Apeldoornse Boys 2 (zon) VVOG Harderwijk 3 (zon) 6 - 1
25-05-2023 Wissel 2 (zon) Apeldoornse Boys 2 (zon) 3 - 2
21-05-2023 De Kieviten 2 (zon) Apeldoornse Boys 2 (zon) 3 - 3
21-05-2023 Robur et Velocitas 3 ZVV '56 2 (zon) 3 - 1
21-05-2023 Emst 3 (zon) sv Reaal Dronten 2 1 - 0
14-05-2023 Apeldoornse Boys 2 (zon) SV Vaassen 3 (zon) 5 - 1
11-05-2023 SV Vaassen 3 (zon) Apeldoornse Boys 2 (zon) 3 - 4
30-04-2023 De Kieviten 2 (zon) SV Vaassen 3 (zon) 5 - 2
30-04-2023 Victoria Boys 3 Wissel 2 (zon) 1 - 2
30-04-2023 ZVV '56 2 (zon) Robur et Velocitas 3 0 - 4
23-04-2023 Robur et Velocitas 3 Victoria Boys 3 1 - 0
23-04-2023 sv Reaal Dronten 2 ZVV '56 2 (zon) 7 - 2
23-04-2023 Apeldoornse Boys 2 (zon) VVOG Harderwijk 3 (zon) -
23-04-2023 Wissel 2 (zon) De Kieviten 2 (zon) 3 - 1
16-04-2023 VVOG Harderwijk 3 (zon) Wissel 2 (zon) 1 - 4
16-04-2023 sv Reaal Dronten 2 Robur et Velocitas 3 1 - 1
16-04-2023 Emst 3 (zon) Apeldoornse Boys 2 (zon) 0 - 2
16-04-2023 SV Vaassen 3 (zon) Victoria Boys 3 0 - 1
02-04-2023 Victoria Boys 3 De Kieviten 2 (zon) 1 - 2
02-04-2023 Robur et Velocitas 3 SV Vaassen 3 (zon) 0 - 1
02-04-2023 Apeldoornse Boys 2 (zon) ZVV '56 2 (zon) 10 - 3
02-04-2023 Wissel 2 (zon) Emst 3 (zon) 4 - 2
26-03-2023 sv Reaal Dronten 2 Apeldoornse Boys 2 (zon) 2 - 0
19-03-2023 Victoria Boys 3 Emst 3 (zon) 2 - 4
19-03-2023 Robur et Velocitas 3 De Kieviten 2 (zon) 1 - 1
19-03-2023 Wissel 2 (zon) sv Reaal Dronten 2 1 - 2
12-03-2023 VVOG Harderwijk 3 (zon) De Kieviten 2 (zon) 0 - 5
12-03-2023 Apeldoornse Boys 2 (zon) Robur et Velocitas 3 3 - 1
12-03-2023 Emst 3 (zon) SV Vaassen 3 (zon) 4 - 2
05-03-2023 De Kieviten 2 (zon) Emst 3 (zon) 2 - 0
05-03-2023 Victoria Boys 3 sv Reaal Dronten 2 3 - 2
05-03-2023 Robur et Velocitas 3 VVOG Harderwijk 3 (zon) 1 - 2
05-03-2023 SV Vaassen 3 (zon) ZVV '56 2 (zon) 2 - 2
05-03-2023 Wissel 2 (zon) Apeldoornse Boys 2 (zon) 2 - 2
12-02-2023 sv Reaal Dronten 2 SV Vaassen 3 (zon) 3 - 2
12-02-2023 Emst 3 (zon) VVOG Harderwijk 3 (zon) 5 - 2
12-02-2023 Wissel 2 (zon) Robur et Velocitas 3 5 - 2
12-02-2023 ZVV '56 2 (zon) De Kieviten 2 (zon) 2 - 3
05-02-2023 De Kieviten 2 (zon) sv Reaal Dronten 2 1 - 1
05-02-2023 Victoria Boys 3 Apeldoornse Boys 2 (zon) 2 - 4
05-02-2023 Robur et Velocitas 3 Emst 3 (zon) 0 - 1
05-02-2023 SV Vaassen 3 (zon) Batavia '90 5 (zon) -
29-01-2023 Batavia '90 5 (zon) ZVV '56 2 (zon) -
29-01-2023 Victoria Boys 3 SV Vaassen 3 (zon) 2 - 3
29-01-2023 Robur et Velocitas 3 sv Reaal Dronten 2 1 - 3
29-01-2023 Apeldoornse Boys 2 (zon) Emst 3 (zon) 0 - 1
22-01-2023 Apeldoornse Boys 2 (zon) Wissel 2 (zon) 1 - 0
11-12-2022 De Kieviten 2 (zon) Batavia '90 5 (zon) 6 - 0
11-12-2022 VVOG Harderwijk 3 (zon) sv Reaal Dronten 2 3 - 2
11-12-2022 Emst 3 (zon) ZVV '56 2 (zon) 4 - 1
04-12-2022 Batavia '90 5 (zon) VVOG Harderwijk 3 (zon) 1 - 2
04-12-2022 sv Reaal Dronten 2 Emst 3 (zon) 2 - 0
04-12-2022 Apeldoornse Boys 2 (zon) De Kieviten 2 (zon) 5 - 1
04-12-2022 Wissel 2 (zon) SV Vaassen 3 (zon) 2 - 0
27-11-2022 De Kieviten 2 (zon) Wissel 2 (zon) 2 - 0
27-11-2022 VVOG Harderwijk 3 (zon) Apeldoornse Boys 2 (zon) 1 - 5
27-11-2022 Victoria Boys 3 Robur et Velocitas 3 2 - 1
27-11-2022 ZVV '56 2 (zon) sv Reaal Dronten 2 -
13-11-2022 De Kieviten 2 (zon) Victoria Boys 3 2 - 0
13-11-2022 sv Reaal Dronten 2 Batavia '90 5 (zon) 5 - 4
13-11-2022 Emst 3 (zon) Wissel 2 (zon) 0 - 2
13-11-2022 ZVV '56 2 (zon) Apeldoornse Boys 2 (zon) 4 - 5
06-11-2022 Victoria Boys 3 VVOG Harderwijk 3 (zon) 0 - 0
06-11-2022 Robur et Velocitas 3 Batavia '90 5 (zon) 3 - 0
06-11-2022 Apeldoornse Boys 2 (zon) sv Reaal Dronten 2 4 - 1
06-11-2022 SV Vaassen 3 (zon) De Kieviten 2 (zon) 2 - 5
06-11-2022 Wissel 2 (zon) ZVV '56 2 (zon) 4 - 0
30-10-2022 Batavia '90 5 (zon) Apeldoornse Boys 2 (zon) 2 - 1
30-10-2022 De Kieviten 2 (zon) Robur et Velocitas 3 3 - 1
30-10-2022 sv Reaal Dronten 2 Wissel 2 (zon) 2 - 2
30-10-2022 VVOG Harderwijk 3 (zon) SV Vaassen 3 (zon) 2 - 1
30-10-2022 Emst 3 (zon) Victoria Boys 3 3 - 2
16-10-2022 De Kieviten 2 (zon) VVOG Harderwijk 3 (zon) 8 - 2
16-10-2022 Victoria Boys 3 ZVV '56 2 (zon) 3 - 4
16-10-2022 Robur et Velocitas 3 Apeldoornse Boys 2 (zon) 1 - 3
16-10-2022 SV Vaassen 3 (zon) Emst 3 (zon) 1 - 2
16-10-2022 Wissel 2 (zon) Batavia '90 5 (zon) 2 - 2
09-10-2022 VVOG Harderwijk 3 (zon) Robur et Velocitas 3 4 - 4
09-10-2022 sv Reaal Dronten 2 Victoria Boys 3 5 - 1
09-10-2022 ZVV '56 2 (zon) SV Vaassen 3 (zon) 2 - 5
02-10-2022 De Kieviten 2 (zon) ZVV '56 2 (zon) 8 - 6
02-10-2022 VVOG Harderwijk 3 (zon) Emst 3 (zon) 2 - 0
02-10-2022 Victoria Boys 3 Batavia '90 5 (zon) 4 - 5
02-10-2022 Robur et Velocitas 3 Wissel 2 (zon) 0 - 3
02-10-2022 SV Vaassen 3 (zon) sv Reaal Dronten 2 1 - 2
25-09-2022 Batavia '90 5 (zon) SV Vaassen 3 (zon) 6 - 1
25-09-2022 sv Reaal Dronten 2 De Kieviten 2 (zon) 7 - 1
25-09-2022 Apeldoornse Boys 2 (zon) Victoria Boys 3 7 - 1
25-09-2022 Emst 3 (zon) Robur et Velocitas 3 7 - 1
25-09-2022 ZVV '56 2 (zon) VVOG Harderwijk 3 (zon) 2 - 5
Knipperend weergegeven uitslag betreft een tussenstand
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!